Επιτυχόντες

Eπιτυχόντες 2016  του φροντιστηρίου μας

 

Όνομα

Σχολή

Αγγελοπούλου Χρυσούλα

Σχολή Πολιτικών Μηχανικών – Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο

Αλευρά Ελένη

Μαθηματικό – Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Βώβου Χριστίνα

Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης – Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας (Βόλος)

Δανιηλίδη Δανάη

Τμήμα Οικιακής Οικονομίας & Οικολογίας – Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο Αθηνών

Διαμαντόπουλος Παναγιώτης

Τμήμα Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι. Αθήνας

Θωμόπουλος Γιάννης

Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής – Α.Ε.Ι. Πειραιά Τ.Τ.

Κόκας Μάριος

Τμήμα Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών – Τ.Ε. Χαλκίδας

Κραψίτη Ρεγγίνα

Τμήμα Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής – Πανεπιστήμιο Πειραιώς

Μηλαίου Δέσποινα

Τμήμα Γεωγραφίας – Πανεπιστήμιο Αιγαίου (Μυτιλήνη)

Μιχελάκος Δημήτρης

Τμήμα Δημόσιας Διοίκησης – Πάντειο Πανεπιστήμιο Αθηνών

Μπούσουλι Μάριος

Τμήμα Δημόσιας Διοίκησης – Πάντειο Πανεπιστήμιο Αθηνών

Νικολάου Μαριλένα

Τμήμα Τεχνολογίας Τροφίμων – ΤΕΙ Ιονίων Νήσων (Αργοστόλι)

Ξυνού Λίνα

Τμήμα Χημείας – Εθνικό  Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Παναγιώτου Παναγιώτης

Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής – Α.Ε.Ι. Πειραιά Τ.Τ.

Περιστενίδης Κύριλλος

Τμήμα Ηλεκτρονικών Μηχανικών – Α.Ε.Ι. Πειραιά Τ.Τ.

Πετράκος Θανάσης

Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ – Τ.Ε.Ι. Στερεάς Ελλάδας (Χαλκίδα)

Πλασσαράς Κώστας

Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων – ΑΕΙ Πειραιά ΤΤ

Σιαφάκα Κατερίνα

Τμήμα Γεωγραφίας – Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο Αθηνών

Τζεμάλ Ματέα

Τμήμα Οικονομικής Επιστήμης – Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Τόσκα Κωνσταντίνα

Τμήμα Στατιστικής – Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Τριαναταφυλλοπούλου Χαρά

Τμήμα Τεχνολογίας Τροφίμων – Τ.Ε.Ι. Αθήνας

Τσουραπάς Δημήτρης

Τμήμα Οικονομικών Επιστημών – Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Χατζηγεωργίου Ιάσωνας

Τμήμα Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών – Πανεπιστήμιο Πατρών

Χάχαλη Ελένη

Τμήμα Δημόσιας Διοίκησης – Πάντειο Πανεπιστήμιο Αθηνών

Βάσεις υπουργείου Παιδείας 2016

 

Βάσεις 2016

Συγκριτικό βάσεων 2016